Polski Angielski Niemiecki Czeski

ZIMA 2012

ZIMA 2012 Print

Zapraszamy na narty do Jedliny-Zdroju!

 

Kompleks Narciarski przy ul. Poznańskiej

 

 

Do dyspozycji narciarzy została oddana 234 metrowa trasa zjazdowa. Sztuczne naśnieżanie oraz dobrze oświetlony stok sprawią, że pobyt u nas stanowić będzie prawdziwą frajdę dla amatorów „białego szaleństwa”. Całość utrzymywana jest za pomocą ratraka, gwarantującego najwyższą jakość zjazdów. W sąsiedztwie powstał wyciąg taśmowy o długości 80 i 40 m. z przeznaczeniem głównie dla dzieci i młodzieży. Przy kompleksie działa szkółka narciarska dla początkujących. Pod okiem instruktora można szybko, bezpiecznie i przyjemnie nauczyć się jazdy na nartach. W niedługim czasie zostanie otwarta wypożyczalnia nart. Dodatkową atrakcją są trasy biegowe, których pętla wynosi ok. 1 km.


Obiekt bezpieczny i przystosowany dla najmłodszych użytkowników. Całość tras zabezpieczona jest specjalnymi siatkami. Nad bezpieczeństwem czuwa wyszkolona obsługa, która służy radą i pomocą. Z myślą o najmłodszych wyciąg wyposażony jest w system zwalniający, umożliwiający bezpieczne holowanie.


Na terenie kompleksu znajduje się restauracja „Czarodziejska Chata”, gdzie przy ciepłym posiłku można zregenerować siły do dalszych szaleństw. Parkingi oddalone są od kilku do kilkuset metrów. Obiekty są nowe i charakteryzują się wysokim bezpieczeństwem i specjalistyczną ochroną przy wykorzystaniu atestowanego sprzętu. Zapewniają mnóstwo atrakcji, dostarczają adrenaliny i poczucia satysfakcji.

 

 

WYCIĄG CZYNNY CODZIENNIE

od 9.00 – 21.00

(przerwa techniczna 16.00 – 17.00)

CENNIK: 1 zjazd – 1 zł

KARNET (10 zjazdów) – 8 zł,

KARNET (20 zjazdów) – 16 zł

Za karnet pobierana jest kaucja

w wysokości 10 zł

OPERATOR OBIEKTU:

Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju, ul.

Piastowska 13, tel./fax 74 8455249

(8.00 – 16.00)

www.ckjedlina.pl

OBSŁUGA WYCIĄGU:

692 769 427, 606 786 569

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Galeria zdjęć

Ostatnie aktualności

Wszystkie aktualności

Pogoda w regionie

copyrights © 2010 - Wszelkie prawa zastrzeżone. design: Encja.com

encja.com parp

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013