Polski Angielski Niemiecki Czeski

CAŁOROCZNY TOR SANECZKOWY

CAŁOROCZNY TOR SANECZKOWY Print

Oficjalna strona internetowa Urzędu Miasta Jedlina-Zdrój

www.jedlinazdroj.eu

 

Tor saneczkowy jest czynny w każdy dzień tygodnia od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 20.00 a w sobotę i niedzielę od 10.00 do 20.00.

ZAPRASZAMY!

 

Jako atrakcja turystyczna skierowana głównie do młodych i najmłodszych użytkowników (dzieci i młodzieży). Jego usytuowanie – w pobliżu innych atrakcji turystycznych jak : parku linowego ,wyciągów narciarskich (orczykowym i taśmowym), parku południowego gdzie znajdują się urządzenia do zabawy które cieszą się szczególnym powodzeniem u najmłodszych użytkowników . Obiekt znajduje się przy zbiegu ulic Poznańskiej i Sienkiewicza. Został on wybudowany ze środków Unijnych ZPORR. W dniu 01czerwca 2008 roku  został on oficjalnie otwarty i udostępniony mieszkańcom i przyjezdnym turystom. Tor saneczkowy jest czynny w każdy dzień tygodnia od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 20.00 a w sobotę i niedzielę od 10.00 do 20.00. Ma on długość 600 m.Operatorem obiektu jest Centrum Kultury w Jedlinie Zdrój z siedzibą przy ulicy Piastowskiej 13. Wszyscy korzystający z toru saneczkowego mogą bezpiecznie spędzić czas wolny pod okiem uprawnionych osób, których zadaniem jest zapewnienie i czuwanie nad bezpieczeństwem użytkowników obiektu w szczególności najmłodszych.

Galeria zdjęć

Ostatnie aktualności

Wszystkie aktualności

Pogoda w regionie

copyrights © 2010 - Wszelkie prawa zastrzeżone. design: Encja.com

encja.com parp

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013